Referencie

Výstavba obytnej zóny Čierna Voda - Čerešňové II

Obytná zóna Čierna voda - Čerešňové II predstavuje výstavbu 117 rodinných domov rôznych typov a kategórií s príslušnou vyššou občianskou vybavenosťou. Súčasťou stavby je komplexné vybudovanie infraštruktúry danej zóny a jej napojenie na verejné rozvody. Projekt prípravy a realizácie výstavby kompletne zabezpečuje naša spoločnosť, t. z. je investíciou spoločnosti Domex. 

Čierna Voda - Predaj pozemkov, Výstavba rodinných domov >> Informácie TU

Termín realizácie: 2003 - 2007 
Bytový dom “Nad Lúčkami”, ul. J. Stanislava, Bratislava

V súčasnosti je stavba v štádiu realizácie a predstavuje výstavbu 28-ich bytov s príslušenstvom. Stavba je umiestnená v svahovitom teréne nad mestskou časťou Karlova Ves.

Termín realizácie: 2004 - 2005 
Polyfunkčný dom na Perneckej ul., Bratislava

Polyfunkčný dom je v súčasnej dobe vo výstavbe s predpokladaným termínom ukončenia do konca roku 2005. Stavba je osadená do náročného terénu nad Líščím údolím a obsahuje 29 bytových jednotiek s príslušnými parkovacími miestami vo vnútri objektu.

Termín realizácie: 2004 - 2005 
Polyfunkčný dom, Majerníkova ul., Bratislava

Stavba obsahuje 22 nadštandardných bytov a 3 podnikateľské priestory s tromi podlažiami garážových boxov. Jednotlivé byty majú samostatné plynové vykurovanie umiestnené mimo bytu s prístupom zo schodiska. Stavba bola realizovaná v náročnom svahovitom teréne.

Termín realizácie: 2002 - 2004
39 b. j. - Devínska Nová Ves

Bytový dom s 39-mi bytovými jednotkami predstavuje neštandardnú stavbu zameranú na výstavbu ekonomicky nenáročných bytov určených pre mladé rodiny. Stavba je koncepčne riešená ako protihluková bariéra voči železničnej trati so súčasnou požiadavkou jej zapojenia na okraj panelákového sídliska. Vzhľadom na ekonomický výsledok výstavby bola stavba zaradená do súťaže “Progresívne, cenovo dostupné bývanie”, v ktorej sa aj umiestnila na 1. mieste.

Termín realizácie: 2002 – 2004 

Terasový bytový dom na Jamnického ulici

Terasový bytový dom je osadený vo svahovitom teréne na okraji mestského sídliska Dlhé diely. Stavba svojim užívateľom poskytuje netradičné bytové priestory, garážové boxy a pivničné priestory. Tvar stavby vhodne dopĺňa modernú výstavbu južnej strany sídliska, najmä v pohľade od Dunaja.

Termín realizácie: 2000 - 2003 
Polyfunkčný dom na Mikulášskej a Židovskej ulici s dostavbou

Polyfunkčný dom sa nachádza v atraktívnom prostredí historického centra Bratislavy. Stavba, umiestnená v stavebnej preluke, obsahuje 14 a 3 (v dostavbe) nadštandardné byty, 12 podnikateľských priestorov (predajne a kancelárie), dve podlažia parkovacích miest a verejné komunikačné priestory pre ďalšie pešie napojenie podhradia a hradu. Domex, rovnako ako na predchádzajúcej stavbe, zabezpečil kompletnú inžiniersku činnosť.

Termín realizácie: 2001 - 2003 

 

Polyfunkčný dom na Ferienčíkovej a Lazaretskej ulici v Bratislave

Polyfunkčný dom na rohu ulíc Ferienčíková a Lazaretská je zaujímavou stavbou v zastavanom území Bratislavy. Stavba vyrástla v priestore po asanovaných zvyškoch kamenárskej dielne a dvojpodlažného domu. Dom obsahuje priestory pre verejnosť (predajne) a sedem bytov s garážami vo dvore. Dva horné byty sú doplnené atraktívnymi terasami. Naša spoločnosť na stavbe zabezpečovala kompletnú inžiniersku činnosť.

Termín realizácie: 2000 - 2002
Dostavba školského zariadenia na Veternicovej ulici

Dostavba školského zariadenia obsahovala vybudovanie viac než 20-triednej základnej školy so stravovacími priestormi, telocvičňou, športovým areálom a so záujmovými priestormi. Stavba bola realizovaná po etapách, pričom po odovzdaní prvej etapy investorovi v týchto priestoroch začalo vyučovanie súčasne s pokračovaním stavebných prác.

Termín realizácie: 1999 - 2002 

Rekonštrukcia a modernizácia Starej tržnice v Bratislave

Obsahom stavby bola komplexná rekonštrukcia historickej budovy Starej mestskej tržnice v Bratislave. Objekt bol vyše polstoročie využívaný pre iné účely než pre aké bol vybudovaný. Po zrealizovaní rekonštrukčných prác budova spĺňa prísne hygienické a technické požiadavky, kladené na pôvodné využitie, pričom vytvára dominantný prvok architektúry v centre hlavného mesta.

Termín realizácie: 1998 - 1999 

Bytový dom na Búdkovej ceste

Bytový dom na Búdkovej ceste v Bratislave obsahuje atraktívne priestorné byty v priamom kontakte s Horským parkom. Byty sú doplnené terasami alebo loggiami, parkovacími miestami v hromadnej garáži a pivničnými skladmi. Niektoré z bytov sú riešené nadštandardne ako mezonetové. Naša spoločnosť pre danú stavbu zabezpečila celú inžiniersku činnosť počas výstavby, vrátane majetkoprávneho vysporiadania po výstavbe.

Termín realizácie: 1997 - 1999 

Rekonštrukcia administratívnej budovy ŽSR na Železničiarskej ul. č. 12 a 14

Obsahom stavby bola komplexná rekonštrukcia starej budovy ŽSR na Žabotovej ulici v Bratislave, spojená so zmenou jej funkčného využitia. Stavba vytvorila nové, moderné kancelárske priestory, pohotovostné podkrovné byty pre pracovníkov železníc a novú plynovú kotolňu pre celý blok železničiarskych budov.

Termín realizácie: 1996 - 1997 
Budova spoločnosti TERRANOVA

Stavba predstavovala vybudovanie administratívnej a prevádzkovej budovy pre spoločnosť Terranova Bratislava, ktorá sa zaoberá produkciou fasádnych a interiérových hmôt pre stavebníctvo.

Termín realizácie: 1993 - 1994 
Budova zdravotnej poisťovne GARANT


Budova pre železničnú zdravotnú poisťovňu GARANT bola vybudovaná z pôvodného objektu zariadenia staveniska pre výstavbu železničnej polikliniky v Bratislave. Objekt, určený na odstránenie, bol celý prebudovaný s komplexnou rekonštrukciou vnútorných priestorov a sietí a s doplnením podkrovia.

Termín realizácie: 1992 – 1993 
Okrem stavieb, uvedených v predchádzajúcej časti, by sme Vás radi informovali o stavbách realizovaných v Spolkovej republike Nemecko, na ktorých sa naša spoločnosť podieľala dodávkou ucelených častí:

 • Vojenská nemocnica v Koblenzi
 • Policajné prezídium vo Frankfurte nad Mohanom
 • Aquapark v Aachene
 • Krajská hasičská škola v Koblenzi
 • Bytový komplex v Kolíne nad Rýnom
 • Geriatrické zariadenia v Resse, Kolíne nad Rýnom, Freundenbergu, Koblenzi a Hennefe
 • Polyfunkčný dom v Lipsku
 • Autoservis v Aachene
 • 16 bytových jednotiek v Ahrweileri
 • Rekonštrukčné práce na objektoch nemocníc v Bonne, Koblenzi, Remagene a v Bad Neuenahr-Ahrweileri.
 
 
Všetky práva vyhradené ©2005, Domex, s.r.o. Web stránky realizuje spoločnosť Web stránky realizuje spoločnosť M7, s.r.o.
Aktualizácie zabezpečuje redakčný systém Aktualizácie zabezpečuje redakčný systém siteLAB